°o.O--HePhEpSi--O.o°
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
°o.O--HePhEpSi--O.o°

~~~~--HepHepsi!Damia Hepsi!!!--~~~~

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

~~hepsi de taçlandı~~

4 posters
YazarMesaj
~~Tıl$ImLı ߣߣk~~
~~Oo.AdMiN.oO~~
~~Oo.AdMiN.oO~~
~~Tıl$ImLı ߣߣk~~

~~hepsi de taçlandı~~ Empty
MesajKonu: ~~hepsi de taçlandı~~   ~~hepsi de taçlandı~~ EmptyPaz Ekim 21, 2007 9:07 am

HEPSİDE TAÇLANDI

Cemre,Eren,GülçinveYasemin´den oluşan Hepsi grubu,başarıya doymuyor.Cıvıl cıvılşarkılarıve tarzlarıyla Türk Pop´una değişik bir hareket getirenHepsi,son olarakda Türk Müziği´nin Oscarı olarak nitelendirilen KralVideo MüzikÖdülleri´nde ´´En İyi Grup´´ seçildi.Elbette halkınoylarıyla...Üstelikrakipleri de gençlerin en sevdiği gruplardan biriolan ´´Mor veÖtesi´´ydi.Öyle ki grup üyeleri bile yarışma sonrasında´´Biz ödülün Morve Ötesi´ne gideceğini düşünmüştük.Bizim için çokbüyük bir başarı.´´yorumunu yapmışlardı.Gerek cover şarkıları,gereksebesteleriylegençliğin gönlünde taht kuran Hepsi Grubu,ödül törenindensonra ilkröportajını Kral Magazin Dergisi´ne verdiler.Soruları büyükbiriçtenlikle cevaplayan Cemre,Eren,Gülçin ve Yasemin hem müzikyaşamlarınıhem de yeni başladıkları beyazcam serüvenini anlattılar.

Hayranlarınız Kral V,deo Müzik Ödülleri´nde sizi zirveye taşıdılar ve ´´En İyi Grup´´ dalında birinci oldunuz.Gece nasıl geçti?
Cemre: Güzel bir geceydi.Gelenekselleşmiş bir ödül törenine yakışacak bir organizasyondu.
Eren: Zor ve iddialı bir organizasyondu.Belli ki hazırlanmasında büyük bir emek sarfedilmiş.
Gülçin: Ben kıyafetlere pek bakamadım.İçeri girer girmez röportajlara başladığımız için etrafta olanlara pek bakamıyorsunuz.
Yasemin: Ödül aldık diye söylemiyorum ama gerçekten hoş bir geceydi.
Bu kadar genç yaşta,üstelik yepyeni bir grup olarak bu kadar hızlı yükselmek sizi yormadı mı?
Cemre: Biz aslında bir anda yükselmişiz gibi görmüyoruz kendimizi.Emin adımlarla ilerliyoruz.
Eren:Biranda çıkış yapmış gibi görünebilir.Ancak biz o kadar uzunsüredirçalışıyoruz ki.Hem okul hem de iş aynı anda yürüyor.Tabiikiyoruluyoruz ama bu tatlı bir yorgunluk.
Gülçin: Yorulmak için erken bence.Daha çok şey yapacağız.
Yasemin: Biz çok yol aldık duygusunda değiliz.Çok çalışıyoruz.Bütün bunlar çalışmamızın karşılığı diyelim.
2006´nın en iyi grubu oldunuz ve ödül aldınız.Nasıl bir duygu?
Cemre: Heyecan verici.
Eren: Yaptığım işle gurur duyuyorum.
Gülçin: Şimdi sıra devamında.
Yasemin: Mutluluk hissi veriyor.
Ödülü aldığınız o an neler hissettiniz?Nasıl bir heyecandı tarif edebilir misiniz?
Cemre: Biz ödülü alacağımızı tahmin etmiyorduk.İnanamadık.Büyük bir sürpriz oldu.
Eren: Evet tahmin etmiyorduk.Hatta Mor ve Ötesi alır diye düşünüyorduk.
Gülçin: Sahneye uçmak istedim.
Yasemin: Heyecanlandım.
Ödül şu an nerede duruyor,hanginizde?
Cemre: Grup olmanın zor tarafı da bu.Kimse dört tane yaptırmıyor.
Eren: Ödüllerimiz şirketimiz Stardium´da duruyor.
Gülçin: Evet şirkete gittiğimizde ödüllerimizi görüyoruz.
Yasemin: Gruplara ödül verdiklerinde bence plaketleri,heykelcikleri kişi sayısına göre hazırlasınlar.
Önümüzdeki günlerde konserler olacak mı?Varsa nerelerde?
Cemre: Konserlerimiz olacak.Hatta yaz boyunca turne çalışmamız olacak.
Eren: Tarihlerini şu an bilmiyoruz.
Gülçin: En yakın konserimiz 1 Haziran´da Kıbrıs´ta olacak.Sonrasında turne başlayacak.
Yasemin: Konserler tabii ki geliyor.
Okul hayatı nasıl gidiyor?
Cemre: Ben master yapıyorum.
Eren: Bu sene o kadar yoğun geçti ki.Önümüzdeki hafta sınavlarım var.
Yasemin: Okul güzel gidiyor.Bir de haftaya sınavlar olmasaydı.
Gülçin: Master devam ediyor.
Üniversiteli sanatçı olmak işleri,hayatı zorlaştırıyor mu?
Cemre: Asla...Üniversiteli olmak güzel bir şey.
Eren: Popüler bir işi yapıp okulda olmak aynı zamanda hiçbir şekilde fark yaratmıyor.
Gülçin: Herkes üniversite okumalı.Sanatçı olup olmamanızın bir anlamı yok!
Yasemin: Zor olan sadece zamanla yarışmamız.Üniversiteli olmak hayatı zorlaştırmaz aksine kolaylaştırır.
Hepsi 1 nasıl gidiyor?
Cemre: Harika!
Eren: Eğleniyor ve öğreniyoruz.
Gülçin: Sanıldığı kadar kolay değilmiş.
Yasemin: Yorucu ve keyifli.
Oyunculuğa alışabildiniz mi?Klipte sergilenen oyunculukla dizi oyunculuğu arasında fark var mı?
Cemre: Dizi bambaşka bir şey.
Erenyunculukanlamında şunu söyleyebilirim.Dizide oynadığımız roller bizimkendikarakterlerimizden esinlenerek hazırlanıldı.Yani yinekendimizioynuyoruz.
Gülçin: Oyunculuk,kamera karşısına geçip klipte yer almak kadar kolay değil.
Yasemin: Her ne kadar kendimizi oynasak da rol kesiyoruz tabii ki.
Bu yoğunluk içerisinde nasıl gidiyor hayat?..Bunalım filan yaşanmıyor mu?
Cemre: Uzun zamandır düzenimiz pek yoktu.Bunalımlar,yorgunluklar oluyor tabii ki.
Eren: Gece çekimlerinde uykumuz geliyordu.
Gülçin: Klip çekimlerimiz de uzun sürüyor normalde ama dizi daha yorucu.
Yasemin: Zaman çizelgemiz özetle: Okul-konser-dizi seti-röportajlar-çekimler...Böyle sürüp gidiyor.
Oyunculuk üzerine ders aldınız değil mi?En çok hangi sahneler sizi zorlar?
Cemreyunculukderslerini Ayçe Abana´dan alıyoruz.Ders alırkenöğrendiklerimizkliplerimize de yansıyacaktır.Ama galiba romantiksahneler beni zorlar.
Eren: Kesinlikle.
Gülçin: Evet duygusal sahneler gerçekten zor.
Yasemin: Romantik bakmak mı?İşte o anda gülmek istiyorum.
Kral TV gecesi için giydiğiniz kıyafetleri kim tasarladı?
Cemre: Bu sefer hazır yaz geliyorken aklımıza denizci kıyafetleri geldi.
Eren: Tamamen bizim tasarımımız.
Gülçin: İki farklı renkte denizci kıyafetleri olsun istedik.
Yasemin: Biz tasarladık istediklerimizi söyledik ve özel olarak diktirdik.
Peki yazın tatile zaman ayırabilecek misiniz bunca yorgunluktan sonra?
Cemre: Kısaca kısa bir tatil ihtimalimiz var.
Eren: Bu sene tatil fırsatımız olmayabilir gibi görünüyor.Ama takvimimizde çok kısa bir zaman ayırdık.O da olur mu bilemiyorum.
Gülçin: Tatil mi?Umarım olur.
Yasemin: Gerçekten tatil yapmayı özledim.Bu sene daha yoğun çalışacağız gibi görünüyor.
Bir gün sizi de Eurovision´da görür müyüz?
Cemre: Bu sene adımız Eurovision için çok geçti.Gerçek bir teklif olsaydı düşünürdük.
Eren: Gerçekten şarkıları yarıştırdıklarını artık düşünmüyorum.Ancak Eurovision´da olup ülkemizi temsil etmek yine de önemli.
Gülçin: Neden olmasın!
Yasemin: İstenirsek düşünürüz tabii.
Yakında yeni bir albüm var mı?..Son albümün satışları nasıl gidiyor?
Cemre:Hepsi2 isimli albümümüzde sevdiğimiz şarkılardan oluşan birrepartuarseçtik.Hani ´´Şu şarkı da olsun tutar.´´ gibilerinden birmantığımızolmadı.Yeni albüm içinde hazırlıklara başladık.
Eren: Yeni albüm için entresan fikirlerimiz var.Yine uzun bir çalışma döneminde girip albümü hazırlayacağız.
Albüm tahminen ne zaman çıkar?
Cemre: Bilemiyorum.Önce Hepsi 2´yi bir tüketelim.Daha bir kaç klip çekeriz.
Eren: Tabii yeni klipleri olacak bu albümden.
Gülçin: Daha bu albümü bitirmedik ki.Şöyle bir hevesimizi geçirelim sonrası kolay.
Yasemin: Yeni albüm için konuşmak şu anda çok erken olur.
Okullarınız bitince her şey daha mı kolaylaşacak?
Cemre: Hiçbir şey değişmese bile zaman kavramı değişecek,daha rahat hareket edeceğiz.
Eren: Bilemiyorum!
Gülçin: Şu anda master devam ediyor.Okulla zaman anlamında bir durumum yok ama biterse güzel olur.
Yasemin: Okul bittiğinde en çok ben sevineceğim herhalde.İnanın yetişmekte çok zorlanıyorum.
Yurtdışıyla ilgili planlarınız var mı?İngilizce bir parça seslendirmiştiniz,devamı gelecek mi?
Cemre: ´´Olmaz Oğlan´´ın İngilizce versionunu yapmıştık.Yine buna benzer düşüncelerimiz var.
Eren: İlerleyen günler neyi gösterir bilmiyorum.Ama aklımızda böyle bir düşünce var.
Gülçin: Kesinlikle yapmak isteriz.
Yasemin: Kanada´da şarkımız bir numara olunca ve oradan bize albüm teklifleri geldiğinde heyecanlanmıştık.İleride olabilir.
Gelecekte müzik tarzınızı değiştirmeyi düşünüyor musunuz?Ya da kendinizi çok yakın hissettiğiniz farklı tarzlar var mı?
Cemre: Müzik tarzımızın çok değişeceğini sanmıyorum.Hepimiz R&B seviyoruz.
Eren: Türkiye´de ilk R&B yapan grubuz.Tarz değiştirmeyi düşünmüyoruz.En fazla sound´umuza eklemeler yapabiliriz.
Gülçin: Yaptığımız müziği seviyorum.Belki baladlar koyabiliriz.
Yasemin: Müziğimizi değiştirmeyiz.
https://hephepsi.catsboard.com/
JaSmİnE AnD HüLyA
*-._.-*-._MoD._.-*-._.-*
*-._.-*-._MoD._.-*-._.-*
JaSmİnE AnD HüLyA

MesajKonu: Geri: ~~hepsi de taçlandı~~   ~~hepsi de taçlandı~~ EmptyPaz Ekim 21, 2007 9:26 am

süpersin kanki
~~Tıl$ImLı ߣߣk~~
~~Oo.AdMiN.oO~~
~~Oo.AdMiN.oO~~
~~Tıl$ImLı ߣߣk~~

MesajKonu: Geri: ~~hepsi de taçlandı~~   ~~hepsi de taçlandı~~ EmptyPaz Ekim 21, 2007 9:27 am

saol cnmmmmmm
https://hephepsi.catsboard.com/
JaSmİnE AnD HüLyA
*-._.-*-._MoD._.-*-._.-*
*-._.-*-._MoD._.-*-._.-*
JaSmİnE AnD HüLyA

MesajKonu: Geri: ~~hepsi de taçlandı~~   ~~hepsi de taçlandı~~ EmptyPaz Ekim 21, 2007 9:28 am

bişi diilll
YoShY-mania
*-._.-*-._MoD._.-*-._.-*
*-._.-*-._MoD._.-*-._.-*
YoShY-mania

MesajKonu: Geri: ~~hepsi de taçlandı~~   ~~hepsi de taçlandı~~ EmptyPaz Ekim 21, 2007 1:54 pm

Saol cnım kalpp kalpcik :korkut&yoshy:
http://gruphepsi-fun.fforumfree.com/index.htm
JaSmİnE AnD HüLyA
*-._.-*-._MoD._.-*-._.-*
*-._.-*-._MoD._.-*-._.-*
JaSmİnE AnD HüLyA

MesajKonu: Geri: ~~hepsi de taçlandı~~   ~~hepsi de taçlandı~~ EmptyC.tesi Ekim 27, 2007 9:47 pm

hehee kimsedede korkut yoshy çıkmıyoo smill olarak dedimm
~~HEPHEPSİ*CEMRE~~
~~Oo.AdMiN.oO~~
~~Oo.AdMiN.oO~~
~~HEPHEPSİ*CEMRE~~

MesajKonu: Geri: ~~hepsi de taçlandı~~   ~~hepsi de taçlandı~~ EmptyC.tesi Kas. 03, 2007 11:38 pm

yaaslıdna bunu haberler e değil röportajlara koymak lasım bu konuyu..
https://hephepsi.catsboard.com

~~hepsi de taçlandı~~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» hepsi-fan
» Hepsi Grubundan kim?
» hepsi sitesi
» hepsi 1 dizisi