°o.O--HePhEpSi--O.o°
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
°o.O--HePhEpSi--O.o°

~~~~--HepHepsi!Damia Hepsi!!!--~~~~

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

==>Korkunç Olaylar==>

5 posters
YazarMesaj
YoShY-mania
*-._.-*-._MoD._.-*-._.-*
*-._.-*-._MoD._.-*-._.-*
YoShY-mania

==>Korkunç Olaylar==> Empty
MesajKonu: ==>Korkunç Olaylar==>   ==>Korkunç Olaylar==> EmptyPerş. Kas. 15, 2007 3:05 pm

1970'lerde, saçları dimdik, yukarıya doğru kalıp gibi yaptırmak moda olmuş. Buna uymak için insanlar saçlarını yaptırıyo, haftalarca da yıkamıyolarmış. Bir liseli kız, okulundaki en yüksek saç yarışmasını kazanmak için saçlarını bu şekilde yaptırmış. Eve dönerken saçları örümcek ağına takılmış ama farketmemiş. Okuldaki yarışmayı kazandıktan sonra saçlarını birkaç hafta yıkamamış. E havasını atacak ya, banyoya kafasına bi torba geçirip giriyomuş. Bi gün okulda sınav olurken kız aniden, şak diye bayılmış. Hastaneye kaldırmışlar, fakat maalesef kurtaramamışlar. Doktorlar ölüm nedenini anlamak için otopsi yaparken, kızın saçlarını aralayınca morgu binlerce örümcek basmış. Meğerse kızın takıldığı ağdaki örümcek, kafasının içine yumurtlamış ve o örümcekler sonraki birkaç hafta da kızın kafa derisini kemirip beynine girmişler. Bu olaydan sonra Amerika'da, saçlarını öyle havaya doğru yapmak yasaklanmış
Birgün, Amerikalı yetkililer süper özelliklere sahip bir uçak yapıp, Irak devletine hediye etmişler. Uçağı denemek için hemen birkaç yetkili ile birlikte yolculuk başlamış, herşey iyi giderken birden bir sorun çıkmış ve uçak DANGER! Sinyali vererek düşmüş. Daha sonra aynı şekilde bir uçak yapan Iraklılar bunu Amerikalılara hediye etmişler. Hemen tura başlamışlar. Bir anda uçakta bir sorun çıkmış ve uçaktan şu ses geliyormuş - "EŞHEDÜENLAİLAHE.......!"
Genç bi kız ailesinin evde olmadığı bi akşam arkadaşlarını davet etmiş. Kız kıza yemişler, içmişler, derken içlerinden biri "Hadi cin çağıralım" demiş. Ev sahibi kız da hiç inanmazmış böyle şeylere ama arkadaşlarına ayıp olmasın diye kabul etmiş. Harfler kesilmiş, fincan ortaya konmuş ve elele bir masanın etrafında daire olunup cin çağırma olayına girilmiş. Cin gelmiş gelmesine ama bizim kız hala fincanı arkadaşlarının ittiğini düşünüyomuş. Bi ara fincan hızlı hızlı harflere giderek şöyle demiş: "İçinizde bana inanmayan biri var. Yarın saat 4’te o kişiyle tavla oynamaya geleceğim!" Kızlar feci tırsmışlar ama ev sahibi kız hala dalgasındaymış işin. Saat çok geç olmadığı halde seans hemen bitirilmiş ve kızlar evlerine dağılmış. Bizimki zaten o tür şeylere hiç inanmadığından cin olayını ertesi sabah unutmuşmuş bile. Öğlene doğru telefon çalmış. Arayan, kızın çok sevdiği, çok iyi anlaştığı teyzesiymiş, "Bugün içimde bi sıkıntı var, evdeysen bi ara sana uğruycam. Dertleşelim biraz" demiş. Kız da sevinmiş teyzesini görecek diye, "Hemen gel, ben de seni çok özledim" demiş. Kız, teyzesini hakikaten dertli ve solgun görmüş. Hoşbeş etmişler ama teyze hala dalgınmış. Kız, "Teyzeciğim sen konuştukça daha kötü oldun, istersen başka bişey yapalım" demiş. Teyzesi de "O zaman tavla oynayalım. Ne zamandır seninle oynamadık. Kafam dağılır biraz" demiş. Kız tavlayı almaya giderken bi gece önceki olay aklına gelmiş, "Meğer benim teyzem cinmiş" deyip gülümsemiş. Kızla teyzesi güle oynaya tavla oynarken bi ara teyze tuvalete gitmek için kalkmış. O içerdeyken telefon çalmış. Arayan kızın babasıymış. Adamcağız çok üzgün bi sesle konuşuyomuş: "Kızım teyzen öğlen bi trafik kazası geçirdi. Durumu çok iyi değildi ama Allahtan ümit kesilmez deyip sana haber vermedik ama az önce teyzeni kaybettik, başımız sağolsun.."
http://gruphepsi-fun.fforumfree.com/index.htm
YoShY-mania
*-._.-*-._MoD._.-*-._.-*
*-._.-*-._MoD._.-*-._.-*
YoShY-mania

MesajKonu: Geri: ==>Korkunç Olaylar==>   ==>Korkunç Olaylar==> EmptyPerş. Kas. 15, 2007 3:06 pm

Vallahi ben en sondakinden çok tırstım puhahaha cnfght
http://gruphepsi-fun.fforumfree.com/index.htm
~~Tıl$ImLı ߣߣk~~
~~Oo.AdMiN.oO~~
~~Oo.AdMiN.oO~~
~~Tıl$ImLı ߣߣk~~

MesajKonu: Geri: ==>Korkunç Olaylar==>   ==>Korkunç Olaylar==> EmptyPerş. Kas. 15, 2007 3:48 pm

ayynen yahh
https://hephepsi.catsboard.com/
erencigirl
*-._.-*-._YeNi ÜyE_.-*-._.-*
*-._.-*-._YeNi ÜyE_.-*-._.-*
erencigirl

MesajKonu: Geri: ==>Korkunç Olaylar==>   ==>Korkunç Olaylar==> EmptyPerş. Kas. 15, 2007 5:19 pm

bende yaa puhahaha puhahaha
http://hepsihepsi.forumup.info
JaSmİnE AnD HüLyA
*-._.-*-._MoD._.-*-._.-*
*-._.-*-._MoD._.-*-._.-*
JaSmİnE AnD HüLyA

MesajKonu: Geri: ==>Korkunç Olaylar==>   ==>Korkunç Olaylar==> EmptyCuma Kas. 16, 2007 1:47 pm

ben fazla tırsmadımm hehee palyaşo
~~Tıl$ImLı ߣߣk~~
~~Oo.AdMiN.oO~~
~~Oo.AdMiN.oO~~
~~Tıl$ImLı ߣߣk~~

MesajKonu: Geri: ==>Korkunç Olaylar==>   ==>Korkunç Olaylar==> EmptyCuma Kas. 16, 2007 2:18 pm

ben sondakini tvde izlemiştimm
https://hephepsi.catsboard.com/
~~HEPHEPSİ*CEMRE~~
~~Oo.AdMiN.oO~~
~~Oo.AdMiN.oO~~
~~HEPHEPSİ*CEMRE~~

MesajKonu: Geri: ==>Korkunç Olaylar==>   ==>Korkunç Olaylar==> EmptyPaz Kas. 25, 2007 5:42 pm

ayy sondakindne insan baya tırsıyo yaa 1. de ki kız çok gerizekalımış:D 2. de yorum yok..
https://hephepsi.catsboard.com

==>Korkunç Olaylar==>
1 sayfadaki 1 sayfası