°o.O--HePhEpSi--O.o°
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
°o.O--HePhEpSi--O.o°

~~~~--HepHepsi!Damia Hepsi!!!--~~~~

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

sildim kendimi yani yoshy-idil

3 posters
YazarMesaj
banlıyos
Misafir
Anonymous

sildim kendimi yani yoshy-idil Empty
MesajKonu: sildim kendimi yani yoshy-idil   sildim kendimi yani yoshy-idil EmptyCuma Kas. 16, 2007 4:55 pm

yoshy-idil yani ben kendi üyeliğimi sildim zaten nursena mıdır nedir o kızı hiç sevmiyordun ve bu arada hazal nerde o sen benim kankimsin dediğin sözlerin??? nursena kankinle mutluluklar cnm okuldada bidaha yanıma gelme! clara ve zeynep hala aynı grupda olucak ama eskisi kadar yakın olmicaz
~~Tıl$ImLı ߣߣk~~
~~Oo.AdMiN.oO~~
~~Oo.AdMiN.oO~~
~~Tıl$ImLı ߣߣk~~

MesajKonu: Geri: sildim kendimi yani yoshy-idil   sildim kendimi yani yoshy-idil EmptyCuma Kas. 16, 2007 5:05 pm

asıl hazal bana diyodu cnm kankim diye be sana ne oluyo bu arda adım nursena mıdır nedir değil tamammı siteden çıkman iyi oldu zaten bi paylaşımın da yoktu cnm senin geri gelmen için yalvaracak diilim tamammı
https://hephepsi.catsboard.com/
banlıyos
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: sildim kendimi yani yoshy-idil   sildim kendimi yani yoshy-idil EmptyCuma Kas. 16, 2007 10:42 pm

bu arada hazalla barıştık tekrar kankiyiz cnm kankim diyo hala ve bir insanın birden çok kankisi olabilir sende onun kankisisin ve bende onun kankisiyim lütfen barışalım çünkü ben senle küsmeyi istemiyodum
~~Tıl$ImLı ߣߣk~~
~~Oo.AdMiN.oO~~
~~Oo.AdMiN.oO~~
~~Tıl$ImLı ߣߣk~~

MesajKonu: Geri: sildim kendimi yani yoshy-idil   sildim kendimi yani yoshy-idil EmptyC.tesi Kas. 17, 2007 8:24 am

ben kimseyle küs kalamam ama sen o kızı hiç sevmiyorum diyosun bana
https://hephepsi.catsboard.com/
JaSmİnE AnD HüLyA
*-._.-*-._MoD._.-*-._.-*
*-._.-*-._MoD._.-*-._.-*
JaSmİnE AnD HüLyA

MesajKonu: Geri: sildim kendimi yani yoshy-idil   sildim kendimi yani yoshy-idil EmptyC.tesi Kas. 17, 2007 3:10 pm

yaa tmm arkiler yaff
~~HEPHEPSİ*CEMRE~~
~~Oo.AdMiN.oO~~
~~Oo.AdMiN.oO~~
~~HEPHEPSİ*CEMRE~~

MesajKonu: Geri: sildim kendimi yani yoshy-idil   sildim kendimi yani yoshy-idil EmptyC.tesi Kas. 17, 2007 3:10 pm

ya lütfen iyi anlaşın :D artık seviyo o kızı sevmiyodum demei eskilerde kaldı nursena lütfen...
https://hephepsi.catsboard.com

sildim kendimi yani yoshy-idil
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ~~yoshy biyografi~~
» YOShY E HeDiyE